SantaCare

SantaCare – hooldus, profiteenus ja IT-taristu täisteenus

Oleme kõik Santa Monica Networksi pakutavad teenused koondanud ühise nimetuse SantaCare alla. Pakume Sulle teenuseid kolmes kategoorias.

  1. SantaCare Maintenance – seadmete ja tarkvara garantii- ja hooldusteenus, mida pakume eestikeelsena koostöös tootjatega (Cisco, Juniper, F5, CheckPoint, Infinera).
  2. SantaCare Professional – meie spetsialistide ja nende oskusteabe kaasamine konkreetsete tööde või projektide läbiviimiseks nii lühi- kui ka pikaajaliselt.
  3. SantaCare Managed – selgelt määratletud IT-taristu täisteenus kokkulepitud ulatuses. Pakett sisaldab ka teenuse monitooringut 24/7, võimalike vahejuhtumite ja muudatustega tegelemist (vajadusel ööpäev ringi), raporteerimist, teenuse arendust, finantseerimist jm.

Teenuste näited: võrgulahenduse täisteenus, wifi või tulemüüride täisteenus, virtuaalkeskkonna täisteenus jne.

Miks valida SantaCare’i teenused?

  • Meil töötavad kogenud sertifitseeritud spetsialistid – Sinu teenistuses on oma ala tõelised profid.
  • Spetsialistide lai tugivõrgustik – vajadusel kaasame Sinu ettevõttele pakutava lahenduse väljatöötamisse asjatundjaid ka teistest Santa Monica Networksi kontoritest. Enamikul meie spetsialistidest on mitu sertifikaati. Meil on ligikaudu 50 Cisco, 25 Juniperi, 10 HPE/Aruba, 10 VMware’i, 10 CheckPointi ja 10 F5 sertifitseeritud spetsialisti ning ka teiste tootjate spetsialiste.
  • Kõikehõlmav haare – katame enamiku IT-taristu valdkondadest: andmeside- (sh wifi) ja pilvelahendused, andmesalvestus (storage), serverid ja virtualiseerimine.
  • Kohalolu ka naaberriikides – meil on kontorid Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Nendes riikides teostame töid vajadusel kliendi juures kohapeal. Teenuseid, mis ei vaja füüsilist kohalolekut, osutame juba praegu globaalselt ja vajadusel ööpäevaringselt.
  • Paindlik hinnastamine – pakume Sulle optimaalseid lahendusi optimaalsetel tingimustel.