Traadita võrk on muutunud sama enesestmõistetavaks nagu elekter või vesi. Ent maksimaalselt töökindla ja kiire wifi-ühenduse loomiseks ei piisa igale poole paigaldatud tugijaamadest. Tõhusa wifi-võrgu ülesehitamine vajab täpset planeerimist ja mõõtetehnikat, teadmisi ja kogemusi.

Wifi väärtus Sinu äri edendamiseks

Wifi pole üksnes viis traadivabalt võrku pääseda. Kiire wifi võimaldab Su ettevõttele luua lisandväärtust pakkuva positsioneerimislahenduse. Kombineerituna ärianalüütikaga aitab see suurendada müügikäivet, turustada rohkem tooteid või mõista paremini kliendikäitumist.

Meie tugevus on üle 10-aastane wifi-võrkude paigaldamise kogemus. Oleme traadita võrke üles ehitanud väga keerulistesse tingimustesse nagu lao- ja tehasehooned ning näiteks laevad. Paigaldame wifi Sinu kontorisse olenemata selle suurusest ja planeeringust.

Pakume järgmiste tootjate wifi-lahendusi

  • Cisco Aironet – turuosalt maailma suurim traadita võrgu tootja. Meie valikus on tugijaamad sise- ja välistingimustesse, tööstushoonetesse, kontrollerid wifi juhtimiseks, positsioneerimislahendused jm.
  • HPE / Aruba – praegu maailma üks innovatiivsem traadita võrgu lahenduste pakkuja. Peale mitmesuguste tugijaamade pakub suurepäraseid lahendusi kasutajate tuvastamiseks, positsioneerimiseks, halduse automatiseerimiseks ning IoT / BYOD-lahendusteks.
  • Cisco Meraki – lahendused sobivad kohtadesse, kus on vaja kiiret paigaldust ja ühtset pilvehaldust. Traadita võrk võib asuda mitmes kohas, aga kõike saab hallata keskselt – see on jõukohane ka IT-töötajale, kes pole spetsialiseerunud võrkudele.

Miks valida wifi-lahendus meilt?

  • Pikaajaline kogemus ja kompetents – paigaldame wifi-võrke ka kõige keerulisematesse tingimustesse.
  • Koostame tõhusaima lahenduse – nõustame Sind parima wifi-lahenduse väljavalimisel.
  • Terviklik teenus – aitame seadmete ülespanekul, pakume pidevat tuge ja igapäevast haldust.