Virtualiseerimisest ei räägita enam vaid serverlahenduste juures, vaid kogu IT-arhitektuuri ulatuses. Virtualiseerimist kasutatakse laialdaselt serveriplatvormide juures, aga üha enam ka andmemassiivides ja võrguinfrastruktuuris, samuti on levimas rakenduste virtualiseerimine. Lisaks kulude vähenemisele füüsilise infrastruktuuri peale on virtualiseerimise tulemuseks suurenenud paindlikkus ja kiirus muudatuste tegemisel, sellega aga vähenevad kulud administreerimisele ja võimekus teha kiireid muudatusi annab ettevõttele ärilise eelise muutuvas maailmas.

Serverite virtualiseerimine

Serveriplatvormi virtualiseerimine annab ressursi efektiivseima kasutuse ja töökindluse. Omame kompetentsi kahe juhtiva serverite virtualiseerimisplatvormi VMware vSphere, Microsoft Hyper-V osas.

Andmemassiivide virtualiseerimine

Elastifile, HPE StoreVirtual VSA, StorMagic ja VMware vSAN näol on tegemist tarkvarapõhiste andmemassiividega, mis on lahti seotud riistvaralisest platvormist, pakkudes samas enterprise-tasemel funktsionaalsusi, head skaleeritavust ja paindlikke lahendusvõimalusi.

Võrgu virtualiseerimine

Tarkvarapõhise andmekeskuse võrgu virtualiseerimisplatvormid Cisco ACI ja VMware NSX liigutavad traditsiooniliselt riistvaralistes seadmetes sisalduva intelligentsi tarkvarakihti, tõstes virtualiseeritud arvutivõrgu muudatuste kiiruse ja turvalisuse uuele tasemele.

Rakenduste virtualiseerimine

Serverteenuste- ja rakenduste virtualiseerimine läbi konteinertehnoloogiate kasutades programmeeritavaid API-liidestusi.

Miks valida lahendus meilt?

  • Meil on kompetentsid kõikides IT-taristu valdkondades – mõistame keskkonda terviklikult.
  • Keskendume kindlatele tootjatele – tunneme süvitsi pakutavaid tooteid.
  • Koostame tõhusaima lahenduse – nõustame Sind parima lahenduse väljavalimisel.
  • Terviklik teenus – aitame seadmete ülespanekul, pakume pidevat tuge ja igapäevast haldust.