Cryptshare turvaline e-kirja ja failide jagamise lahendus

Mis on Cryptshare?

Cryptshare on lahendus, mis võimaldab e-kirja või veebiliidese vahendusel turvaliselt ja GDPR nõuetele vastavalt edastada isikuandmeid ning muud tundliku sisuga infot – hinnapakkumised, lepingud, ärisaladused, palgatabelid jms.

Cryptshare töötab kas Microsoft Outlooki vidinaga (plugin) või  üle veebiliidese ning selle abil on võimalik turvaliselt edastada e-kirju ja piiramatu suurusega manuseid.

Kuidas Cryptshare’i kasutada?

Paigaldame ettevõtte töötajate arvutitesse Microsoft Outlooki vidina, mis muudab Cryptshare’i kasutamise väga mugavaks, kuna see töötab otse kasutaja Outlooki e-kirja saatmise aknas:

Kasutajad, kes ei oma Outlooki või kasutada MacOS seadmeid saavad Cryptshare’i teenuseid kasutada veebiliidese vahendusel:

Cryptshare võimaldab nii andmeid saata, kui ka vastu võtta – mis tähendab, et kui soovite krüpteeritult ja turvaliselt faile ning e-kirju vahetada osapoolega, kellel ei ole Cryptshare kasutusel, võite selleks kasutada enda Cryptshare teenust ja selle abil teiselt osapoolelt failid “tellida”.

Kuidas Cryptshare töötab?

Kus on Cryptshare lahendus majutatud ja kes seda haldab?

Santa Monica Networks vastutab Cryptshare teenuse haldamise ja majutamise eest. Iga kliendi teenuse jaoks eraldatakse personaalne virtuaalserver ning sinna paigaldatakse Cryptshare rakendus. Personaalne server võimaldab igale kliendile teha tema vajadustele vastav seadistuse – nt. määrata, kui kaua andmeid serveris hoitakse, enne kui need automaatselt ära kustutatakse.

Kõik Cryptshare teenusega seotud andmed asuvad Eestis paiknevates turvalistes andmekeskustes, mille eest vastutab Santa Monica Networks AS.

NB! Võimalikud on ka erinevad rätseplahendused, millede puhul majutame ja paigaldame Cryptshare’i näiteks kolmanda osapoole taristusse või kliendi enda IT keskkonda.

KÜSI PAKKUMIST!