Usaldusväärsete IT-teenuste nurgakivi on stabiilselt töökindel IT-taristu. Pakume Sinu ettevõttele IT-taristu täisteenust – rajamist ja finantseerimist, igapäevast haldamist ning järjepidevat arendamist –, et Sinu ettevõtte vajadused oleks terviklikult tagatud ja töö sujuks tõrgeteta.

Detailideni läbimõeldud tervik

Tänapäevane IT-taristu toimib korrastatud tervikuna. Santa Monica Networks töötab välja iga ettevõtte konkreetsetest ärivajadustest lähtuvad lahendused.

  • Töökindel võrk – switch’id, ruuterid, tulemüürid, VPN-id jmt – milline kompleksne terviklahendus tagab ettevõtte sujuva töö
  • Traadita andmeside ehk wifi – kuidas võimaldada turvaliselt kiire ja stabiilne võrguühendus
  • Storage– ja varunduslahendused – kuidas kindlustada andmete efektiivne ja turvaline liigutamine ja säilitamine
  • Serverid ja virtualiseerimine – kuidas ettevõtte ressursse optimaalselt kasutada

SantaCare aitab Sul keskenduda oma ärile

  • Teenustaseme leping (SLA) arvestab just Sinu ettevõtte vajadusi
  • Esmatähtsate teenuste puhul pakume 24/7 tuge
  • Sinu käsutuses on parimate spetsialistide teadmised ja oskused
  • Eesti-, vene-, soome- ja ingliskeelne teenindus
  • Paindlik hind, soovi korral seadmete finantseerimine

Teenuse juurde kuulub alati ettevõtte vajadusi arvestav teenustaseme leping ja kindel kuumakse, mis aitab koostada eelarvet ja hoida kulud kontrolli all.

Mitmekülgne kogemus Sinu edu teenistuses

Santa Monica Networksil on üle 10-aastane laiahaardeline kogemus hallatud teenuste osutamisel. Pakume IT-taristu haldamist nii väikestele firmadele kui ka mitmekümnes riigis toimivatele rahvusvahelistele suurettevõtetele. Meie võtmekliendid tegutsevad vastutusrikastes valdkondades: energia-, -side ja kommunikatsiooni alal, panganduses jm.

Suurte ettevõtete IT-park koosneb tuhandetest seadmetest, mis peavad töötama nagu kellavärk. Oleme tõestanud, et suudame seda edukalt hallata. Meie jälgimiskeskuses hoiab iga päev Sinu ja teiste ettevõtte IT-vajadustel silma peal üle 20 spetsialisti.

Rahvusvahelise veekeemiaettevõtte Kemira enam kui 40 riigis asuvate üksuste võrguhaldust juhitakse Tallinnas asuvast võrgujuhtimiskeskusest. Santa Monica Networks aitas kontsernil korrastatud IT-võrgu abil luua nende ärivajadustega kõige paremini ühilduva lahenduse. Kontroll võrgus toimuva üle standardiseeriti ja tsentraliseeriti – varasemaga võrreldes muutus võrgu haldus märksa turvalisemaks ja läbipaistvamaks.

Kemira kogemus