Scality on objektipõhise ja pilvelahenduse andmetalletuslahenduste liider. Scality RING on tarkvaral põhinev andmetalletus klaster, mis võimaldab suurte andmemahtude talletamist ühes või mitmes lokatsioonis võimaldades andmetele faili või objektipõhise ligipääsu. Scality on suurepärane alternatiiv mitmele kasutusvaldkonnale, näiteks:
  • arhiveerimise lahendused
  • multimeedia talletamise lahendused
  • veebi ja pilveteenuse lahendused
  • petabaitideni skaleeruvad andmetalletuskeskkonnad
Scality tugevus on kuluefektiivne andmete hajutamine üle mitme lokatsiooni, säilitades ülikõrge käideldavuse (kuni 99,9999999999%). Scality klientideks on ettevõtted, kelle lahendus on olnud tõrgeteta töös 10 aastat, alates lahenduse paigaldusest. Scality RING klaster võimaldab ehitada lahenduse standardsele x86 platvormile ning ei sõltu riistvara vendorist. Scality RING on suurepärane lahendus töötamaks koostöös Elastifile ECFS hüpertaristuga, võimaldades mitteaktiivsete andmete säilitamist. Samuti on võimalik Scality RING kasutamine koostöös Cisco HyperFlex lahendusega, pakkudes mahtu mitteaktiivsetele andmetele üle file-ligipääsu protokolli.

Meie koostöö:

Ettevõtetel on erinevad vajadused mitmetasemeliseks andmete talletamiseks. Otsides paindlikku lahendust, leidsime 2017 aastal Scality lahenduse suurepärase täiendusena meie tooteportfellis.