Lahendused

Lahendused – võrkudest virtualiseerimiseni

Traadiga ja traadita võrkudest serverite ning andmesalvestuseni – pakume Sulle kõiki peamisi IT-taristu lahendusi. Töötame välja sobivaid lahendusi nii suurkorporatsioonidele kui ka väikeettevõtetele. Meilt saad tõhusa lahenduse ka siis, kui oled osaliselt või täies ulatuses kolinud oma IT-taristuga pilve või plaanid seda teha.

Tänu laiapõhjalisele ekspertvõimekusele erinevates IT-valdkondades koostame just Sinu ettevõtte vajadustest lähtuva terviklahenduse.

Tutvu meie lahendustega lähemalt:

Miks valida IT-taristu lahendus meilt?

  • Pakume lahendusi enamikule IT-taristu valdkondadele – võrgu- (sh wifi) ja pilvelahendused, andmesalvestus, serverid ja virtualiseerimine.
  • Pikaajaline kogemus – tegutseme edukalt IT-taristu valdkonnas juba aastast 1989. Oleme tõestanud end jätkusuutliku ettevõttena, kes suudab pakkuda jätkusuutlikke lahendusi.
  • Kohalolu ka naaberriikides – meil on kontorid Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Nendes riikides teostame töid vajadusel kliendi juures kohapeal. Teenuseid, mis ei vaja füüsilist kohalolekut, osutame juba praegu globaalselt ja vajadusel ööpäevaringselt.
  • Soodne – pakume Sulle sobivaid paindlikke tingimusi.