06.06 Murevaba ärikasv turvalahenduste toel

Kutsume Sind osalema Santa Monica ja Palo Alto Networks hommikuseminarile 06.06 kell 09:00 – 13:00, Swissotelis.

Nüüdisaegne kiirelt muutuv ja arenev ärimaastik nõuab ettevõtetelt suutlikkust omada uuenduslikke/kaasaegseid rakendusi ja teenuseid – aga kuidas seda kõike teha ilma riske suurendamata, kindlustades samal ajal ärikriitiliste rakenduste toimepidevus.

Kas teha ise või kasutada sertifitseeritud professionaalide, partnerite ja teenusepakkujate abi? – eesmärgiga maksimeerida võimalik saadav väärtus!

Päevakava:

09:00 – 09:30 Hommikukohv ja registreerimine

09:30 – 10:00 Küberturvalisus 2018 ja edasi – “Murevaba äri kasvatamine turvalahenduste toel!”/ Juha Launonen, Palo Alto Networks

Räägime kompetentside tähtsusest, otsuste mõjust ärile, küberturvalisusest ja hügieenist, automatiseerimisest ja selle vajadustest, platvormide ja julgeolekupoliitika jaoks vajalikust järjepidevusest = kolm sammu rakenduspõhise turbeplatvormi suunas.

10:00 – 10:30 Security Operating platform – palju enamat kui lihtsalt tulemüür! / Sarah Foster, Palo Alto Networks

PaloAlto turbeplatvorm on palju enamat kui lihtsalt järjekordne tulemüür. Platvormi iseloomustavad järjepidevus, intelligentsus ja automatiseeritus – kaitsmaks Sind kõikide valitsevate ohtude eest – laieneb pea kõikjal kaasaegsetes hübriidkeskkondades ja kasutab läbivalt jagatud ründetuvastus ja turvapoliitikate andmebaaside tarkust.

10:30- 10:45 Kohvipaus

10:45 – 11:15 App Framework – Security Operating platform demo / Nana Ampofo, Palo Alto Networks

Reaalajas ohutuvastus, ehk siis kuidas see päriselt töötab!

11:15 – 11:40      Tulemüür teenusena ja teenuspõhised mudelid / Erki Kimber, SMN

Virtuaalne ning hallatud tulemüür teenusena. Aitame Sul keskenduda oma põhitegevusele ehk siis hallatud turbeteenuste koostöömudel – tõhus ja murevaba äri kasvatamine, kindlustunde tagamine.

11:40 – 12:00      Hallatud teenused ja teenuste haldus / Hendrik Lätti, SMN

Tutvustame SMN hallatud teenuseid – ehk siis kuidas me seda päriselt teeme ja mida pakume. Nähtavus, raporteerimine, automatiseeritus. Kliendiportaali ja business dashboard’i DEMO.

12:00 – 13:00 Lõuna

Registreeri end siin