Tehnikaosakonna juht

Santa Monica Networks AS on Eestis ja Soomes tegutsev IT taristu täislahendusi ja teenuseid pakkuv ettevõte, mis kuulub Elisa OY kontserni.

25 tegevusaasta jooksul on ettevõte kasvanud laiapõhjaliseks IT-ettevõtteks, mis tegutseb ka nõustaja ja koolitajana. Meie meeskonda kuuluvad oma ala parimad spetsialistid. Mõistame oma klientide äri ja aitame ettevõtetel meie poolt pakutavate usaldusväärsete ja turvaliste IT-lahenduste ning teenuste toel oma äri kasvatada, tagades sealjuures teenuste toimepidevuse, kvaliteedi ja tõhususe.
Rohkem infot  www.smn.ee .

OTSIME OMA MEESKONDA

TEHNIKAOSAKONNA JUHTI

Kelle põhilised tööülesanded on tippspetsialististidest koosneva osakonna töö juhtimine ja arendamine, uute tehnoloogiate testimine ja hindamine, töös olevate projektide jälgimine, koostöö teiste osakondadega ja pakutavate teenuste tehnilise teostuse protsesside arendamine.

Edukas kandidaat on töötanud kas ettevõtte IT-juhina või on ta kursis arvutivõrkude ja/või serverlahendustega vastava ala müügijuhi, osakonnajuhataja või tippspetsialistina, tal on vähemasti 3-liikmelise meeskonna juhtimiskogemus, hea läbirääkimisoskus, tasakaalukus ja vaimne võimekus. Suhtled nii eesti kui inglise keeles ja oled kokku puutunud nii töö planeerimise kui eelarvestamisega.

Heale juhile ja spetsialistile pakume pikaajalist ja turvalist töösuhet kiiresti arenevas ja ratsionaalselt juhitud edukas ettevõttes, väljakutseid ja enesearendust nii juhina ja spetsialistina, koostööd ja paljusid tootja- ning kliendikontakte. Mõistagi kuulub paketti ka väärikas töötasu.

Kandideerimiseks palun saada oma CV või LinkedIN profiil hiljemalt 7.septembriks läbi CV.ee portaali või aadressil katlin.koemets@smn.ee. Lisainformatsiooni korral helista +372 6 811 280 või kirjuta margus.vaino@elisa.ee.