Küberturvalisus & murevaba ärikasv turvalahenduste toel

PilveMüür 

Nüüdisaegne kiirelt muutuv ja arenev ärimaastik nõuab ettevõtetelt suutlikkust omada uuenduslikke/kaasaegseid rakendusi ja teenuseid – aga kuidas seda kõike teha ilma riske suurendamata, kindlustades samal ajal ärikriitiliste rakenduste toimepidevus? Eesmärgiga maksimeerida võimalik saadav väärtus kasuta selleks sertifitseeritud professionaalide, partnerite ja teenusepakkujate abi.

SantaCare PilveMüür on töövahend, mis tahes suurusega organisatsioonidele, mis loob kindlustunde, et Su ettevõtte süsteemid ja töötajad on kaitstud kübermaailmas valitsevate ohtude eest.

Teenuse pakkumisel kasutame tunnustatud turvalahenduste tootja Palo Alto Networksi platvormi. PilveMüüri teenus võimaldab Sinu IT-meeskonnal keskenduda keerukamatele ülesannetele, samal ajal, kui teie võrk töötab sujuvalt ja turvaliselt, tagamaks Teie kasutajate, partnerite ja IT teenuste vahel sujuv ning turvaline ühenduvus.

Pakutava teenuse eelised:

  • Professionaalselt hallatud tulemüür kaitseb teie süsteeme ja andmeid
  • Aitame tõsta turvalisuse taset ettevõttes koos elukaare juhtimisega
  • Tegevuskulud on kontrolli all ja prognoositavad
  • Teie teenistuses on sertifitseeritud tehnoloogiaeksperdid, kellel on alati ajakohased teadmised 24/7/365
  • Teie IT meeskond saab keskenduda äritegevusi toetavatele ning lisandväärtust loovatele tegevustele
  • Teie ettevõtte turbetase on alati ajakohane ja hoitud
  • Uute turbefunktsioonide rakendamine ja mahuhaldus on lihtne ja kiire

Pakume uue põlvkonna virtuaalset tulemüürit kuutasupõhise hallatud teenusena. Meie paindlikku kuutasupõhist teenust saab kasutusele võtta etapiti, et tagada võimalikult tõhus, kiire ja skaleeritav teenus, vastamaks tänapäevastele nõudmistele ja toetada kiireid arenguid ettevõtlusmaastikul ning tehnoloogiamaailmas.

Loe Santa Care PilveMüüri kohta lähemalt

Soovid SantaCare hallatud pilvemüüri POC’i tasuta üheks kuuks? Küsi pakkumist!