Pakume tööd NOC spetsialistile

Santa Monica Networks AS (SMN AS) on regiooni juhtivaid IT taristu integraatorfirmasid, mis kuulub Elisa OY kontserni.

Aitame oma klientidel säästa aega ja raha pakkudes usaldusväärseid lahendusi andmekeskuste, võrgulahenduste, turva- ja sidelahenduste alal.

SMN Tugiteenistuse (SMN NOC) klientideks on enamasti suurettevõtted, mis asuvad Soomes ja Eestis. Võrguhalduse insenerid puutuvad igapäevaselt kokku maailma juhtivate võrgutootjate toodetega (Cisco, Juniper, BlueCoat, CheckPoint, Fortinet jne) ning paljude erinevate tehnoloogiatega, nt VoIP, VPN, tulemüürid, veebikiirendid.

Seoses töömahu suurenemisega otsib Santa Monica Networks AS oma meeskonda

soome keele oskusega NOC spetsialisti

Sinu tööülesanneteks on SantaCare teenuste haldus ja monitooring, kliendisuhtlus ja probleemide kiire ning asjatundlik lahendamine.

Sobival kandidaadil on baasteadmised arvutivõrkude valdkonnast ning kogemusi võrguseadmete seadistamisel. Vajalik hea eesti, inglise ja soome keele oskus (suuline ja kirjalik), hea suhtlemisoskus, koostöövõime, stressitaluvus ning täpsus ja kohusetundlikkus, valmisolek vahetustega tööks (sh öövahetused).

Ettevõte pakub tööalast väljaõpet kogenud ekspertide juhendamisel ajakohaste Cisco ja Juniper materjalidega, ettevõttesiseseid arenguvõimalusi, rahvusvahelist töökeskkonda, konkurentsivõimelist töötasu.

Kandideerimiseks palun saada oma CV 12. novembriks 2017 personaliettevõttesse Manpower e-posti aadressil kandideeri@manpower.ee või kandideeri siin