Pakume tööd töökale ja särasilmsele büroojuhile

Santa Monica Networks AS on regiooni juhtivaid IT taristu integraatorfirmasid, mis kuulub Elisa OY kontserni. Aitame oma klientidel säästa aega ja raha pakkudes usaldusväärseid lahendusi andmekeskuste, võrgulahenduste, turva- ja sidelahenduste alal. Esindame partnerite ja edasimüüjatena mitmete tuntud rahvusvaheliste ettevõtete tooteid, lahendusi ja tarkvara (Cisco Systems, HPE, Juniper Networks, F5 Networks, CheckPoint jt), mida kasutame oma lahenduste pakkumisel klientidele. Meie edu on põhinenud kolmel olulisel kvaliteedinäitajal: väga head partnerlussuhted oma tarnijatega, lähedus klientidele, kliendi äri ja tegevuse mõistmine ning meie tehnilise ja haldusteenuse meeskonna kõrge kompetents. Meie klientideks on nii avaliku- kui erasektori suured ja keskmised organisatsioonid, kelle jaoks kõrgkäideldavate IT süsteemide töökindlus, kiirus ja turvalisus on elutähtsad näitajad.

Otsime oma aktiivsesse meeskonda uut kolleegi:

BÜROOJUHT-JUHIABI

(lapsehoolduspuhkuse ajaks)

kes on positiivse ellusuhtumisega, kiire, täpne ja kohusetundlik, samuti initsiatiivikas ning avatud suhtleja. Oled väga hea kirjaliku ja suulise eneseväljendusoskusega, hea ajaplaneerija ning suudad edukalt toime tulla mitme paralleelselt täidetava tööülesandega.

Oled sobiv kandidaat, kui sul on erialane haridus ja/või eelnev töökogemus büroojuhi/juhiabina. Sul on väga hea eesti keele ning inglise keele oskus nii kõnes, kui kirjas. Sul on heal tasemele arvuti kasutamise oskus.

Sinu tulevasteks tööülesanneteks on:

  • assisteerida ettevõtte juhtkonna liikmeid (toetada nende igapäevast asjaajamist ning ülesannete täitmist);
  • büroo tegevuse igapäevane korraldamine;
  • ettevõtte sisekommunikatsiooni korraldus;
  • dokumendihalduse korraldamine;
  • ürituste korraldamine;
  • koosolekute ning lähetuste korraldamine;
  • personalitööga seonduvate protsesside toetamine (värbamine, koolitused, puhkusearvestus, personaliuuringud jm).

Pakume väljakutseterohket tööd kaasaegses, arenevas ja avatud suhtlemiskultuuriga ettevõttes. Samuti koolitusi, andekate kolleegide tuge, meeskonnatunnet ning konkurentsivõimelist palka.

Tööle asumise aeg: detsember, 2017.

Kandideerimiseks palume saata oma CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 17. novembriks läbi CV-online portaali või aadressile cv@smn.ee. Võtame ühendust sobivate kandidaatidega kuulutuses märgitud kuupäevaks.