Otsime IT lahenduste müügijuhti

Ootame oma ägeda kollektiiviga liituma IT LAHENDUSTE MÜÜGIJUHT-i

Sinu peamisteks tööülesanneteks oleks tulemuslik serverite, storage, virtualiseerimislahenduste ning IT teenuste (sh. pilveteenused) müügitöö olemasolevatele ja uutele klientidele, lisaks IT lahenduste ärisuuna arendamine.

Ootame positiivse ellusuhtumisega , tulemustele orienteeritud, kiiret, asjalikku ja initsiatiivikat kolleegi, kellel oleks julgust/oskust suhelda kõigil tasanditel kliendiga, leides ja kasvatades valdkonna äri uute klientide juures. Kasuks tuleb varasem andmekeskuste lahenduste ja teenuste müügikogemus ning valdkonna teadmised.

Oled meile sobiv kandidaat kui huvitud ärist ja IT-valdkonnast ning oled selles ka töötanud, olles müünud või arendanud IT infrastruktuuri tooteid, lahendusi ja teenuseid.

Pakume väljakutseterohket tööd edukas, arenevas ja avatud ettevõttes, rohkelt ärikontakte, koolitusi (sh rahvusvahelisi tootjakoolitusi), andekate kolleegide tuge ja meeskonnatunnet, innovaatilist töökeskkonda ning motiveerivat töötasu.

Ära lase käest võimalust olla osa sellest eduloost ja panustada millessegi suurde!

Kandideerimiseks palun saada oma CV või LinkedIN profiil hiljemalt 18. oktoobriks läbi CV-online portaali või aadressil katlin.koemets@smn.ee. Lisainformatsiooni korral helistada müügidirektorile Priit Maasik (+372 51 985 115)