Otsime NOC spetsialisti (juunior tase)

SMN Tugiteenistuse (SMN NOC) klientideks on enamasti suurettevõtted, mis asuvad Soomes ja Eestis. Võrguhalduse (NOC) insenerid ja spetsialistid puutuvad igapäevaselt kokku maailma juhtivate võrgutootjate toodetega (Cisco, Juniper, BlueCoat, CheckPoint, Fortinet jne) ning paljude erinevate tehnoloogiatega, nt WLAN, VoIP, VPN, tulemüürid, veebikiirendid.

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda

NOC spetsialisti (juunior tase)

Sinu tööülesanneteks onSantaCare teenuste haldus ja monitooring, kliendisuhtlus ja probleemide kiire ning asjatundlik lahendamine.

Sobival kandidaadil on baasteadmised arvutivõrkude valdkonnastning kogemusi võrguseadmete seadistamisel. Vajalik hea eesti ja inglise keele oskus(suuline ja kirjalik), hea suhtlemisoskus,koostöövõime, stressitaluvus ning täpsus ja kohusetundlikkus, valmisolek vahetustega tööks (sh öövahetused). Kasuks tuleb soome keele oskus

Ettevõte pakub tööalast väljaõpet kogenud ekspertide juhendamisel ajakohaste Cisco ja Juniper materjalidega, ettevõttesiseseid arenguvõimalusi, rahvusvahelist töökeskkonda, konkurentsivõimelist töötasu.

Kandideerimiseks palun saada oma CV 20. novembriks 2018 personaliettevõttesse Manpower e-posti aadressil kandideeri@manpower.ee