Pakume tööd IT süsteemide administraatorile

Santa Monica Networks AS (SMN AS) on IT infrastruktuuri, andmeside, VoIP, andmeturbe ja IT halduse valdkonnas tegutsev integraatorfirma.

20 tegevusaasta jooksul on ettevõte omandanud turuliidri rolli võrgu-, turva- ja IP sidelahenduste osas. 2009. aastast pakub ettevõte oma klientidele andmekeskuste täislahendusi, mis hõlmavad nii servereid, andmesalvestust, virtualiseerimist kui ka nende komponentide peale pakutavate lahenduste väljatöötamist ja haldust. Lisaks tegevusele Eestis on grupi ettevõtted esindatud ka Soomes, Lätis ja Leedus.

SMN Tugiteenistuse (SMN NOC) klientideks on enamasti suurettevõtted, mis asuvad Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus. Võrguhalduse insenerid puutuvad igapäevaselt kokku maailma juhtivate võrgutootjate toodetega (Cisco, Juniper, BlueCoat, CheckPoint, Fortinet jne) ning paljude erinevate tehnoloogiatega, nt VoIP, VPN, tulemüürid, veebikiirendid.

Otsime oma meeskonda

NOC IT süsteemide administraatorit,

kelle tööülesanneteks on Santa Monica Networks NOC meeskonna serverite haldus ja administreerimine, siseteenuste haldus, arenduste juhtimine ning ettevõtte Eesti kontoris kasutajatoe pakkumine.

Sobival kandidaadil on professionaalsed teadmised ja eelnev töökogemus Linux serverite ja aplikatsioonide administreerimises, eelnev kogemus automatiseerimislahendustega (ansible, puppet vms), eelnev kokkupuude andmebaaside (MySQL) ja populaarsemate programmeerimiskeeltega (Java/Node.js, Python, PHP vms)

Kasuks tulevad ka baasteadmised virtualiseerimiskeskkondadest (Vmware) ja SAN storage süsteemidest, eelnev kokkupuude monitooringu ning IT-haldussüsteemidega. Kandidaadilt eeldame head eesti ja inglise keele oskust (suuline ja kirjalik), head suhtlemisoskust ning koostöövõimet ja organiseeritust.

Ettevõte pakub tööalast koolitust, ettevõttesiseseid arenguvõimalusi, rahvusvahelist töökeskkonda.

Ametikohale kandideerimiseks palume saata CV märgusõnaga „SMN“ hiljemalt 14.märtsiks personaliettevõttesse Manpower e-posti aadressil kandideeri@manpower.ee või kandideerida www.manpower.ee kaudu.