Cisco Unified Collaboration

Kas Sinu koosoleku-äpp töötab pilvedes? Webex töötab!

Javed Khan, Cisco VP GM Cloud Collaboration, kirjutab oma blogis: “Hiljuti San Franciscost startinud lennul oli mul vaja hulga aega enne maandumist oma tiimiga suhelda, seega käivitasin Webexi koosoleku. Kui sain oma lennufirma poolt pakutud WiFi ühenduse käima, töötas Webex sama hästi 38000 jala kõrgusel merepinnast kui minu kontoris. Polnud ei udust ega ruudulist videot ega ka hakkivat heli. Kõik püsis ideaalselt sünkroonis nii, et minu kogemus oli sama hea kui mu kodukontorist või peakontorist liitunud kolleegidel. Ma ilmselt olen erapoolik ja juba eeldasin, et Webex töötab ideaalselt, kuid siiski oli see nii lahe zen-hetk”.

Cisco on teinud suuri investeeringuid videokonverentsi toetava võrgu ehitamiseks, mis annab teile sama hämmastava videokogemuse kõikjal kus te ka ei asuks. Hiljuti avas Cisco Sydneys oma 23. Cisco Webexi andmekeskuse, mis on loodud eesmärgiga pakkuda klientidele parimat koosolekukogemust. Viimase 11 aasta jooksul on Cisco loonud ulatusliku võrgu, mille eesmärgiks on teie koosolekute sujuvuse tagamine. See võrk on Cisco omanduses ja Cisco halduse all, seega kui olete Cisco Webexi klient, saate kogeda parimat videokonverentsi kvaliteeti.

Webex on loodud töötama kõikjal. Webexi kogemuse saate kuhu iganes kaasa võtta, olenemata sellest kus soovite oma päeva veeta või millega te töötate: Microsoft O365, G-Suite, Salesforce, Jira, ServiceNow või mõne teisega tuhandetest rakendustest.

Enamik videokonverentsi pilvelahendusi ei ole välja töötatud reaalajaside jaoks, mis muudab video ja heli kvaliteedi tagamise väga raskeks. Webex on erinev. Webexi selja taga on ülemaailmne Webexi magistraalvõrk, mis võimaldab globaalset transporti teie Internetiteenuse pakkuja (ISP) ja Cisco koosolekuserverite vahel. Selle magistraali ainsaks eesmärgiks on olla parim meedia Webexi liiklusele, tagades parima kvaliteedi, töökindluse ja turvalisuse, mida on muude avalike pilvepõhiste koosolekulahendustega peaaegu võimatu saavutada.

Kui liitute koosolekuga Webex Meetings või Webex Teams abil, suhtleb teie seade Webexi pilveteenusega, et leida koosoleku jaoks kõige sobivamad videovõrgu sõlmed. Videovõrk ühendab kohapealse video kvaliteedi Interneti lihtsuse ja ulatusega. Teie Webexi koosolek koos heli, video ja jagatud sisuga voolab üle privaatse ühenduse, mitte avaliku Interneti, ja saadetakse töötlemiseks videovõrgu sõlme. Koosoleku loomisel läheb käiku kas üks või mitu sõlme ettevõtte võrgus, pilv või pilv koos kohapealsete sõlmedega. Kui liitute koosolekuga SIP seadme või Cisco pilveühendusega videoseadme kaudu, loote samuti ühenduse nende videovõrgu sõlmedega.

Cisco Webex pakkub teile parimat videokonverentsi kogemust – ükskõik millises seadmes, ükskõik kus maailmas, nii seespool kui väljaspool tulemüüri. Ka siis, kui reisite pilvedes.

Aragon Globe for Unified Communications and Collaboration valis teist aastat järjest liidriks Cisco

Aragon Research vaatleb oma 2019. aasta uuringus „Aragon Globe for Unified Communications and Collaboration“ 14 peamist ühtse kommunikatsiooni- ja koostöölahenduse pakkujat ja tunnistab liidrite hulka kuuluvaks Cisco, kes asub nii jõudluse kui ka strateegia poolest kõrgel kohal. Aragoni hinnang on antud keset üleminekut tavapärastelt lahendustelt pilvepõhistele ja erinevalt paljudest teistest turuaruannetest hinnatakse kogu Cisco portfelli – kohapealseid, pilve- ja hübriidlahendusi.

Copyright © 2019 Aragon Research Inc. and/or its affiliates. All rights reserved. Aragon Research and the Aragon Research Globe are trademarks of Aragon Research Inc.

Analüüsis hinnati selliseid võtmevaldkondi nagu bränditeadlikkus, tootestrateegia, turumõistmine, juhtimismeeskond, turundus, toote arenduskavad, klientide vajaduste mõistmine, portfelli täielikkus ja teostus. Aragon Research tõstis oma aruandes esile järgnevad Cisco tugevad küljed:

  • Cisco ja Webex brändid

Aragon tunnustas Cisco terviklikke kvaliteetseid ettevõtte kommunikatsiooni- ja koostöölahendusi ning põhjalikke teadmisi ettevõtte IT vajaduste kohta.

  • Kvaliteetne video ja heli kõigis seadmetes, sealhulgas mobiilis

Cisco pakub ühte kõige täiuslikumat heli- ja videokonverentsi platvormide komplekti, mis on nüüd täielikult integreeritud Cisco Webex Teams koostöölahendusega.

  • Webex People Insights omadus taustateabe pakkumiseks

Osana uutest kognitiivsetest koostöövõimalustest täiustas Cisco 2019.a märtsis Webex lahendust People Insights ja näotuvastuse omadustega, et pakkuda rohkem konteksti- ja taustateavet, samuti omadusega Webex Assistant, mis võimaldab Webexi ruumiseadmete hääljuhtimist.

  • Paindlikud kohapealsed, pilve- ja hübriidlahendused

Aragon tunnustas Cisco erinevaid juurutamisvõimalusi, mis ühendavad kohapealseid, hübriidseid ja avalikke pilvelahendusi ning paindlikkust, et äri arenedes olemasolevaid ja pilveteenuseid kombineerida, omavahel sobitada ja integreerida. Cisco abil saavad kliendid oma valitud tempos pilvelahendusi kasutusele võtta, et kaitsta tehtud investeeringuid ja saada samal ajal kasu pilvelahenduste innovatsioonist.

  • Webex on turvaline

Webex konverentsi liiklus on krüpteeritud alates hetkest kui andmed lahkuvad teie konverentsiseadmest kuni jõudmiseni teiste osapoolte seadmetesse.

Proovige tasuta, et näha, kuidas Webex teie heaks töötab

Selleks tõmmake endale Webexi uusim versioon – saate selle siit alla laadida.