Cisco 2017 poolaasta küberjulgeoleku aruanne

Häkkerite uus eesmärk on mitte ainult rünnata võrke, vaid hävitada neid ilma taastamise võimaluseta. Destruction of service (DeOS) ehk teenuse hävitamise kohta leiad Cisco 2017. poolaasta küberjulgeoleku aruandes. Avasta uusimad küberjulgeoleku haavatavused ja loe, kuidas end kaitsta ja parandada oma võimet ohtude tuvastamiseks ja rünnakute ennetamiseks.

Loodame, et ka edaspidi leiad siit blogiartiklid, videod ja muu teave, mis aitavad Sul täiendada oma teadmisi küberturbest. Värskeima infoga kursis olemiseks liitu meie uudiskirjaga.

Kas Sinu võrk on turvaline?

Võrguliikluse survey/ Security Checkup –  teostame Sinu ettevõtte võrgus IP-võrguliikluse analüüsi, mis lõpeb detailse raportiga võrguliikluse ning leitud turvaprobleemide kohta ning meiepoolsete soovitustega. Survey tegemiseks seadistame Sinu ettevõtte võrku passiivse tulemüüri/võrgusensori, mis tuvastab ca 2 nädala jooksul kasutatavad teenused, protokollid rakenduste tasemeni ning nende mahud ja samuti võimalikud turvaprobleemid (botnetid, malware, viirused, jne). Pakume Sulle tasuta võrgu turvalisuse analüüsi, mille töömaht on kuni 4h, ning mille raames saad esmase ülevaate. Soovi korral on võimalus survey ulatust ja põhjalikkust suurendada.